Porselen Lamina

asdas

Yaprak porselen olarak da bilinen Porselen Lamina tedavisinde dişlerin ön yüzeylerine, ince porselen parçaları yapıştırılır. Full porselen uygulamasında olduğu gibi Porselen Lamina tedavisinde de herhangi bir metal uygulama yoktur. İnce bir tabakanın, gerektiği durumda doğal diş yüzeyinde oldukça ince bir kesikle (0,3-0,7 mm) ya da tamamen kesiksiz bir şekilde yapıştırılmasıyla gerçekleşen bir tedavi olduğu için, ışık geçirgenliği oldukça yüksektir. Bu da dişlere doğal bir estetik görünüm kazandırır. Bir yandan da estetik diş hekimliğinde sağlam diş dokusunun en az kaybedildiği yöntemdir.

Oldukça hassas bir işlem olan Porselen Lamina uygulamasında, ileri teknoloji yapıştırma gücü yüksek madde kullanımı sayesinde, yıllarca sorunsuz olarak kullanabilecek estetik dişlere kavuşulur.

Porselen Lamina ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ya da randevu almak için İletişim

Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgilerin hiç bir zaman bir hekim tedavisinin yada konsültasyon yerini alamaz. Site içeriği asla kişisel teşhis yada tedavi yönetiminin seçimi için değerlendirilmemelidir.