12
Faaliyetlerine 2012 yılında başlayan Onur Serger Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, ziyaretçilerine butik bir hizmet vermeyi hedefler. Profesyonel ve aynı zamanda güler yüzlü ekibi ile hastalarının güvenli ve huzurlu bir aile ortamında hissetmelerini sağlar. Başta kurucu doktoru Onur Serger olmak üzere, tüm ekibin tek bir hedefi vardır: Hastalarına global standartlarda, sürekli güncellenen ileri teknoloji ile tüm ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek, onların yaşam kalitelerini arttırmaktır.

Misyonumuz
Ziyaretçilerinin ve çalışanlarının Onur Serger Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’nin bir parçası olmaktan keyif aldığı, global standartlarda bir marka değerine sahip, hastalarını özel hissettirip, yaşam kalitelerini yükselten, Türkiye’nin en iyi kliniklerinden biri olmak.

Vizyonumuz
Onur Serger Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’ni alanında en değerli markalardan biri haline getirmek ve bu değeri şubeleşme yolu ile maksimum sayıda hasta ile buluşturmak.

İlkelerimiz
• Hastalarımıza en profesyonel ve hijyenik ortamda, en doğru teşhisi koymak ve en kaliteli tedaviyi sunmak.
• Toplumda sıkıntı verici bir algısı olan ağız ve diş sağlığı işlemlerini tam tersi rahatlatıcı-hayat kalitesini artırıcı-mutluluk verici bir hale getirmek.
• %100 hasta memnuniyetini birinci öncelik olarak ele almak.
• Güler yüzlü ve samimi ekibi, güven veren, ileri teknoloji ekipmanı, modern bir ev sıcaklığında dizayn edilmiş ortamı ile hasta ve yakınlarını rahat ve huzurlu hissettirmek.
• Butik hizmet anlayışı doğrultusunda hastalarımızı tüm teşhis ve tedaviler konusunda detaylı bilgilendirmek, tüm hastalarımıza tedavisinin gerektirdiği kadar zaman ayırmak, tedavi işlemlerini onları yormadan, hızlı ve ağrısız şekilde uygulamak.
• Ağız ve diş sağlığının sadece akut bir sorun yaşandığında işlem görülerek sağlanamayacağını, hayat boyu rutin bakımlar ve kontrollerle sağlanabileceğini tüm ziyaretçilerine anlatabilmek.
• En deneyimli uzman kadro – son gelişmelere göre güncellenmiş, ileri teknoloji – yüksek kaliteli malzemeler ile hizmet vermek ve hastaların bu kalitede bir tedavi ile ödedikleri ücretin karşılığını fazlasıyla aldığından emin olmalarını sağlamak.
• Sürekli değişim/gelişimi stratejimizin temeline koyup, mevcut başarı ile yetinmemek, kısa ve uzun vadeli iyileştirme hedefleri ile hep daha iyisini gerçekleştirmek.

Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgilerin hiç bir zaman bir hekim tedavisinin yada konsültasyon yerini alamaz. Site içeriği asla kişisel teşhis yada tedavi yönetiminin seçimi için değerlendirilmemelidir.